Zasady

Jak działa Grundfos Premium?

Poznaj kilka prostych zasad naszego programu.

ZAPISZ SIĘ DO PROGRAMU

Zapraszamy na stronę www.grundfospremium.pl. Zrób pierwszy krok i zarejestruj się w programie. Grundfos Premium to nie tylko program partnerski. To przede wszystkim miejsce, w którym doceniamy to, co robisz. Dołącz do nas i wejdź do wyjątkowej gry - pamiętaj, że tutaj nic nie tracisz! Z każdą kolejną zarejestrowaną pompą będziesz bliżej wymarzonej nagrody. Zacznij już dziś!

MASZ WYBÓR

Do udziału w naszym programie możesz wykorzystywać dedykowaną stronę internetową www.grundfospremium.pl. Dodatkowo przygotowaliśmy darmową aplikację mobilną Grundfos Premium, dzięki której również możesz brać aktywny udział w programie. Aplikacja posiada wszystkie funkcjonalności strony internetowej oraz dodatkowe możliwości rejestrowania pomp. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejdź do specjalnej podstrony, gdzie znajdziesz więcej informacji o naszej aplikacji mobilnej i jej możliwościach. Zapraszamy!

REJESTRUJ SWOJE ZAINSTALOWANE POMPY

Rejestruj swoje pompy Grundfos na www.grundfospremium.pl lub poprzez aplikację mobilną Grundfos Premium. Za pomocą strony www możesz przesyłać do nas skany faktur. Inną opcją jest przesyłanie zdjęć faktur lub zdjęć zainstalowanych pomp za pomocą aplikacji mobilnej. Pamiętaj zawsze możesz korzystać tylko z jednej metody rejestracji pomp. Punkty za rejestrację pomp Grundfos, trafią na Twoje konto po pozytywnej weryfikacji w ciągu 5 dni roboczych.

ZDOBYWAJ PUNKTY I NAGRODY

W programie Grundfos Premium Twoje punkty zliczane są w dwóch miejscach. Po pierwsze zebrane punkty wykorzystujesz na nagrody w dedykowanych "akcjach miesięcznych". Każda z akcji może charakteryzować się innymi zasadami a dodatkowo pojawiać się w nich będą zupełnie inne nagrody. Punkty zebrane w jednej akcji nie mogą być przepisane do kolejnej akcji. Szczegóły każdej akcji będą zawsze dostępne w zakładce Akcje Miesięczne. Dodatkowo wszystkie punkty zebrane w trakcie trwania programu (niezależnie od akcji) zliczane są do tzw. Punktów Statusowych. Punkty Statusowe będą prowadziły Ciebie do wyższego pułapu w programie oraz do unikalnych korzyści i przywilejów.

WEJDŹ NA WYŻSZY STATUS I ZYSKAJ UNIKALNE PRZYWILEJE

Zaangażowanie to klucz do sukcesu w programie Grundfos Premium. Regularnie rejestruj pompy Grundfos, bierz udział w akcjach miesięcznych, realizuj dodatkowe zadania w programie, śledź na bieżąco aktualności na swoim koncie i zdobywaj coraz więcej punktów statusowych. Liczba zdobytych punktów statusowych decyduje o tym, jaki STATUS zdobędziesz w programie: Blue, Silver, Gold, Ambasador to statusy w programie. Każda z nich to dodatkowe korzyści i przywileje. Sprawdź więcej!

Ciesz się z uzyskanych profitów i swojego sukcesu!